AKTUALNOŚCI
Remont w Łęczycy

Górnik Łęczyca przystąpił po przerwie zimowej do treningów z celem – awans do IV ligi !!! Niestety rok zaczął się niewesoło dla klubu, głównie chodzi o problemy finansowe. Nie został jeszcze uchwalony budżet miasta i nikt nie wie, kiedy i jaką sumę pieniędzy klub otrzyma. Oznacza to zadłużenie wobec zawodników oraz problemy z organizacją zawodów.


Piłkarze wrócili do treningów pod okiem Witolda Obarka. Żeby myśleć o awansie Górnik musi wzmocnić swoje szeregi. Na razie do drużyny powrócił Bogdan Pacanowski z GKS Bedlno, który w sezonie 2008/2009 był zawodnikiem Łęczycy.
Bałagan w Ratuszu Miejskim i na stadionie Górnika…ale w tym drugim przypadku to zrozumiałe. Remontowany jest budynek klubu – wymiana okien i drzwi wejściowych oraz odnawiane są szatnie dla zawodników. Ruszył również remont ogrodzenia wokół stadionu. Czyżby Górnik już tak intensywnie myślał o awansie? O to będzie trudno, gdyż Górnik traci 7 punktów do Włókniarza i ma tylko 4 punkty przewagi na trzecią Polonią Andrzejów. Wszystko okaże się już wiosną, gdzie w pierwszym meczu Górnik zmierzy się z innym zespołem z Pabianic – PTC. Jesienią uległ rywalowi na wyjeździe 1:3. Na pewno liga będzie ciekawa i do końca ekscytująca.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments