Będzie walkower dla Świtu Kamieńsk

Wszystko wskazuje na to, że niedzielny mecz piotrkowskiej klasy okręgowej pomiędzy Startem Lgota Wielka a Świtem Kamieńsk (1:1) zostanie zweryfikowany walkowerem na korzyść gości. Od 46 do 70. minuty w zespole gospodarzy grał bowiem tylko jeden młodzieżowiec (zamiast wymaganych dwóch). Ostateczna decyzja należeć będzie do Wydziału Gier OZPN Piotrków.

Rzeczywiście była taka sytuacja. Nasz zawodnik Krystian Piasecki zemdlał w szatni, pojechał do szpitala i musieliśmy zrobić szybko zmianę. Szkoda wielka, bo włożyliśmy dużo starań w organizację tego meczu i nasz zespół zagrał naprawdę dobre zawody – mówi Mariusz Syrówka ze Startu.

Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramki zdobyli: Łukasz Gloc (Start) w 20. minucie i Jarosław Danielski (Świt) osiem minut później.