ŁKS Łódź nadal wiosną bez wygranej

Piłkarze ŁKS Łódź przegrali w piątkowy wieczór mecz na szczycie II ligi. Łodzianie ulegli na wyjeździe GKS Jastrzębie, liderowi tabeli 0:1 (0:1). Jedyny gol padł w 16. minucie po strzale z rzutu karnego. Łodzianie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli i tracą do Jastrzębia już 13 punktów. Mają jednak jeden mecz mniej rozegrany.

W wyjściowym składzie ŁKS nie wyszedł Jewhen Radionow, co było zaskoczeniem. Ukrainiec grał w drugiej połowie, ale nic wielkiego nie pokazał. Po stracie gola Wojciech Łuczak z ŁKS miał wyborną okazję na zdobycie gola, ale górą był bramkarz miejscowych. W pierwszej części gry żadna z drużyn nie stworzyła już groźnej sytuacji.

Po zmianie stron pierwsi groźnie strzelali miejscowi, ale minimalnie niecelnie. W odpowiedzi groźnie uderzał Bartosz Widejko. Bramkarz GKS przerzucił piłkę nad poprzeczką. W końcówce spotkania znakomitą okazję na gola zmarnował Łukasz Zagdański.

GKS Jastrzębie – ŁKS Łódź 1:0 (1:0)
Bramka: Kamil Jadach 16 – karny

ŁKS Łódź: Kołba – Pyciak, Rozwandowicz, Juraszek, Widejko – Wolski, Kocot, Margol (46′ Radionow), Łuczak, Pyrdoł (83′ Kostyrka) – Bryła (73′ Zagdański).