Oddala się II liga od Sokoła Aleksandrów

Sokół Aleksandrów coraz dalej od II ligi. Mistrzowie rundy jesiennej grupy pierwszej III ligi nie są już tak skuteczni jak w pierwszej części sezonu. W sobotę podopieczni trenera Piotra Kupki stracili dwa punkty na swoim boisku remisując z Polonią Warszawa 2:2. Mogło być jeszcze gorzej gdyż Czarne Koszule, po dwóch bramkach Bartosza Wiśniewskiego, prowadziły 2:0.

To był mecz dwóch różnych połówek w wykonaniu podopiecznych trenera Piotra Kupki. Pierwsze 45 minut zdominowali goście z Warszawy. Po zmianie stron lepsi byli gospodarze. Polonia objęła prowadzenie w 23. minucie. Bartosz Wiśniewski wykorzystał błąd obrońców i wpakował piłkę do siatki. Tuż przed końcem pierwszej odsłony ten sam piłkarz, strzałem z ostrego kąta zdobył drugą bramkę dla Polonii.

Po przerwie do szturmu ruszył Sokół. W 59 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Kamil Żylski. Piłka otarła się jeszcze o gracza gości, zmyliła bramkarza i wpadła do siatki. Cztery minuty później było już 2:2. Tym razem po golu Bartosza Mroczka. W końcowych minutach gospodarze osiągnęli dużą przewagę, ale nie zdołali już strzelić zwycięskiej bramki.

Sokół Aleksandrów – Polonia Warszawa 2:2 (0:2)
Bramki: Kamil Żylski 59, Bartosz Mroczek 63 – Bartosz Wiśniewski 23, 43

Sokół: Brudnicki – Bierżyński (46′ Pawlak), Ślęzak, Woźniczak, Szarpak – Kobiera, Rogalski (87′ Korski), Marciniak (46′ Chojecki), Bogołębski, Mroczek – Żylski (82′ Kmak)