AKTUALNOŚCI
Piłkarski turniej dla marszałka Piłsudskiego

Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie na sportowo włączy się w akcję budowy posągu marszałka Józefa Piłsudskiego. 12 maja na boisku treningowym zostanie rozegrany turniej piłki nożnej, w którym nagrodą główną będzie tysiąc złotych, a całość opłat startowych zostanie przekazana Społecznemu Komitetowi Budowy Posągu Marszałka Józefa Piłsudskiego.


keeza komplety sportowe

Miasto Bełchatów włączyło się w narodowe obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości, a turniej piłki nożnej będzie jednym z jego punktów. Wpisowe od drużyn wesprze budowę posągu marszałka, który stanie w centralnej części przebudowanego Placu Wolności (przodem do ul. Piłsudskiego). Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie komitetu.

Turniej zostanie rozegrany w sobotę (12 maja) od godziny 9:00, a maksymalnie w zawodach może wziąć udział 16 zespołów. Liczebność każdej z drużyn to maksymalnie 15 osób, z czego na boisku reprezentować ją będzie 7 zawodników (6 w polu + bramkarz). W turnieju mogą występować drużyny mające w swym składzie zawodników nie uczestniczący w rozgrywkach PZPN oprócz rozgrywek klasy okręgowej, klasy A i klasy B oraz juniorskich. System rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn, jednak przewidywane jest rozegranie fazy grupowej i pucharowej.

Wpisowe to kwota 150 zł od zespołu, które należy opłacić do dnia rozpoczęcia turnieju (włącznie). Opłaty można dokonać przelewem na konto współorganizatora turnieju lub gotówką w dniu zawodów. Na najlepszą trójkę czekają puchary oraz nagrody finansowe. Dla triumfatora turnieju przewidziano 1000 zł, a kolejne dwie drużyny otrzymają odpowiednio 700 i 500 zł.

Zapisy prowadzone są e-mailowo – kamil@mcs.belchatow.pl lub telefonicznie (44 737 81 25). Zgłoszenie powinno zawierać nazwę drużyny oraz dane kontaktowe jej kapitana/kierownika (imię i nazwisko, numer telefonu). W dniu turnieju każda ze zgłoszonych drużyn powinna dostarczyć imienną listę graczy.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments