Ceramika Opoczno bez szans w Byczynie

Termy Ner Poddębice nie pasują w walce o awans do grupy pierwszej III ligi. W sobotę podopieczni trenera Michała Bistuły (na zdjęciu) wygrali, na boisku w Byczynie, z Ceramiką Opoczno aż 4:1 (3:0) w spotkaniu 25. kolejki IV ligi łódzkiej. Miejscowi byli zespołem zdecydowanie lepszym. Ich zwycięstwo nawet przez moment nie było zagrożone.

Mecz ułożył się szybko po myśli poddębiczan. Już w 10. minucie Mariusz Solecki pokonał bramkarza opocznian. Termy Ner dalej przeważały, ale dopiero pod koniec pierwszej połowy zdobyły kolejne bramki. Ich autorem był Dawid Przezak. W 66. minucie gola strzelili goście, ale na więcej nie było ich stać. Za to pięć minut później Łukasz Dynel, skutecznym strzałem z rzutu karnego, ustalił wynik meczu na 4:1 dla Term Neru.

Termy Ner Poddębice – Ceramika Opoczno 4:1 (3:0)
Bramki: Mariusz Solecki 19, Dawid Przezak 39, 41, Łukasz Dynel 71-karny – Damian Prusek 66

Termy Ner: Reszka – Filipiak (78′ Smolarek), Zasada, Bartos (60′ Brochocki), Dynel (80′ Pasik) – Solecki (72′ Niedzielski), Stępień, Zimoń, Tarnowski (60′ Tonn) – Owczarek (72′ Pabjańczyk), Przezak.

Ceramika: Deka – Dąbrowski, Saktura, Prusek, Snopczyński (52′ Grzybek) – Gambka, Stańdo, Ogłoziński, Wijata (60′ Matysiak) – Bors, Jarząbek (55′ Gruszczyński).