AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano mecze ligowe łódzkiej klasy okręgowej, trzech grup klasy A oraz trzech klasy B. Lider klasy okręgowej Andrespolia Wiśniowa Góra podejmuje w sobotę GLKS Sarnów/Dalików i jest faworytem tego spotkania. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich meczów. Pamiętać jednak trzeba, że może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 5 maja)
16:00 – Stal Głowno – Termy Uniejów – Banaszkiewicz
16:30 – Andrespolia Wiśniowa Góra – GLKS Sarnów/Dalików – Nowicki
17:00 – Włókniarz Pabianice – ŁKS II Łódź – Janasik
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Zawisza Rzgów – Jankowski
17:00 – Górnik Łęczyca – UKS SMS Łódź – Michniewicz
17:00 – PTC Pabianice – Orzeł Parzęczew – Sekuterski
17:00 – LKS Rosanów – GKS Bedlno – Przytuła
(niedziela – 6 maja)
11:00 – RTS Widzew II Łódź – Sokół II Aleksandrów – Siercha

Klasa A
Grupa I
(sobota – 5 maja)
15:00 – Start Łódź – Iskra Dobroń – Kaźmierczak
15:00 – Kolejarz Łódź – AMII Łódź – Faliszewski
17:00 – GLKS Dłutów – AKS SMS Łódź – Patora
17:00 – Jutrzenka Bychlew – Orzeł Piątkowisko – Zdziaszek
18:00 – GKS Ksawerów – Burza Pawlikowice – Gutowski
(niedziela – 6 maja)
17:00 – Włókniarz II Pabianice – MKS Tuszyn – Kujawski
17:30 – Sparta Łódź – Zawisza II Rzgów – Bukarowicz

Grupa II
(sobota – 5 maja)
16:00 – LZS Justynów – KKS Koluszki – Pionko
17:00 – LKS Różyca – Błękitni Dmosin – Jarocki
(niedziela – 6 maja)
14:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Zamek Skotniki – Łapok
14:00 – Sport Perfect Łódź – Włókniarz Zgierz – Musiał
16:00 – LKS Kalonka – Start Brzeziny – Olejniczak
17:00 – Pogoń Rogów – LKS Gałkówek – Bednarski
17:30 – Huragan Swędów – Czarni Smardzew – Jaskulski

Grupa III
(sobota – 5 maja)
17:00 – Bzura Ozorków – Witonianka Witonia – Balwierz
17:00 – Magnat Sierpów – KS II Kutno – K. Walczak
17:30 – LKS Świnice Warckie – Bzura Młogoszyn – Guzelaydin
(niedziela – 6 maja)
14:00 – MKS Mianów – Kotan Ozorków – Wykrota
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Victoria Rąbień – R. Walczak
17:00 – Malina Piątek – Dąbrowianka Dąbrowice – Pionko

Klasa B
Grupa I
(sobota – 5 maja)
17:00 – Powstaniec Dobra – Victoria Łódź – Mas
(niedziela – 6 maja)
16:00 – KKS II Koluszki – Metalowiec Łódź – Przybylak
16:00 – LKS II Gałkówek – Polonia Andrzejów – Koper
17:00 – Husaria Rzgów – LKS II Różyca – Chrustowski
18:00 – Więcej Niż Sport Łódź – Ner Łódzki – Przybylak

Grupa II
(sobota – 5 maja)
14:00 – Sokół Lutomiersk – Orzeł Wróblew – Wolski
18:30 – Ner II Poddębice – Orlik Sobień – Łukasik
(niedziela – 6 maja)
11:00 – LKS Dąbrówka – Santos Czerchów – Szczygieł
11:00 – Kanarki Małachowice – KAS Konstantynów – Ziółkowski
11:00 – Start Szczawin – Orzeł Kazimierz – Góra
16:30 – Grom Powodów -LKS Modlna – Lota

Grupa III
(sobota – 5 maja)
17:00 – Olimpia Oporów – Sazan Pęczniew – Wawryszuk
17:00 – GKS Byszew – KS Żychlin – Kęsik
(niedziela – 6 maja)
10:00 – KP Byszewy – Błękitni Ciosny – Król
13:30 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Iskra Głowno – Walczak
14:00 – Struga Dobieszków – LKS Gieczno – Świech

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *