AKTUALNOŚCI
Skierniewice: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano w okręgu skierniewickim mecze klasy okręgowej, klasy A oraz dwóch grup klasy B. Pierwsze w ligowej tabeli Orlęta Cielądz podejmują ostatni zespół klasy okręgowej, czyli Pogoń Bełchów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych spotkań, ale trzeba pamiętać, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 12 maja)
16:00 – Orlęta Cielądz – Pogoń Bełchów – G. Kuba
16:00 – Juvenia Wysokienice – Olympic Słupia – Dudek
16:30 – Widok Skierniewice – GLKS Wołucza – Niedźwiadek
17:00 – Vagat Domaniewice – Victoria Bielawy – Ostaszewski
(niedziela – 13 maja)
16:00 – Orzeł Nieborów – Zryw Wygoda – Lewandowski
16:00 – Jutrzenka Drzewce – Dar Placencja – Bartosiewicz
16:00 – Olimpia Chąśno – Pogoń Godzianów – Kindel

Klasa A
(sobota – 12 maja)
16:00 – Astra Zduny – Czarni Bednary – Bartosiewicz
17:00 – Laktoza Łyszkowice – GKS Głuchów – Gaca
18:00 – Rawka Bolimów – Start Złaków Borowy – Duranowski
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Korona Wejsce – Białka Biała Rawska – Sabat
11:00 – Macovia Maków – Wola Wola Chojnata – Wojenka
12:00 – GLKS RZD Żelazna – Miedniewiczanka Miedniewice – Józefacki
14:00 – Sierakowianka Sierakowice – Olimpia Jeżów – Adamiec

Klasa B
Grupa I
(sobota – 12 maja)
16:00 – Meteor Reczyce – Korona II Wejsce – Wojenka
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów – Olimpia Niedźwiada – Łopatka
11:00 – Victoria Zabostów – Kopernik Kiernozia – Ostapowicz
14:00 – Jutrzenka Mokra Prawa – Naprzód Jamno – R.Rosiński

Grupa II
(sobota – 12 maja)
16:00 – Victoria Chrząszczew – Muskador Wola Pękoszewska – Sławiński
(niedziela – 13 maja)
11:00 – Start Pukinin – Manchatan Nowy Kawęczyn – Kierzkowski
11:00 – Unia II Skierniewice – Korona Stary Dwór – G. Kuba
11:00 – Sokół Regnów – Bio-Sad Sadkowice – Krawczyk
16:00 – Sobpol Konopnica – LKS Grabice – Ostaszewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *