AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W czasie weekendu zaplanowano mecze sieradzkiej klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz czterech klasy B. Lider sieradzkiej okręgówki Pogoń Zduńska Wola zagra na wyjeździe z solidnymi Czarnymi Rząśnia i nie będzie to łatwe zadanie dla zduńskowolan. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów. Należy jednak pamiętać, że w każdej chwili może ona ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 19 maja)
16:00 – Czarni Rząśnia – Pogoń Zduńska Wola – Szulc
17:00 – MULKS Łask – Unia Sulmierzyce – Ślęzak
17:00 – KS Karsznice – LZS Brąszewice – Badziak
17:00 – Warta Osjaków – Jutrzenka Warta – Nowak
17:00 – WKS Wieluń – MKS Zduńska Wola – Tądel
17:00 – MLKS Konopnica – GKS Chojne – Majkowski
(niedziela – 20 maja)
17:00 – LKS Zapole – Słowian Dworszowice – Drozd
17:00 – Piast Błaszki – GLKS Strzelce Wielkie – Pietrzak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 19 maja)
16:00 – Prosna Wieruszów – Rolnik Skąpa – W. Miś
17:00 – KKS Kurów – Skrzynex Łaszew – Bieniek
17:00 – LKS Wierzchlas – GLKS Biała – Szandała
17:00 – LKS Dubidze – Prosna Wyszanów – Kamyk
17:30 – LKS Kiełczygłów – Warta II Działoszyn – Jasiński
18:30 – LZS Krzyworzeka – GKS Siemkowice – Golański
(niedziela – 20 maja)
15:00 – ChKS Chotów – Start Łubnice – Szandała
15:00 – LKS Masłowice – Jaga Lututów – Janecka

Grupa II
(sobota – 19 maja)
15:00 – LGKS Charłupia Mała – LKS Pyszków – Iwankiewicz
16:00 – Rokita Rokitnica – Hetman-Pamapol Rusiec – Buś
17:00 – Victoria Szadek – Amatorzy Zapolice – Kurzawa
17:00 – LZS Rębieskie – Inter Sieradz-Woźniki – Pietrzak
17:00 – Tęcza Brodnia – Unia Sieradz-Męka – Pastusiak
17:30 – Sokół Goszczanów – TS Janiszewice – Piotr Romek
18:00 – LKS Socha – Pisia Zygry – Szala
(niedziela – 20 maja)
17:00 – LKS Kalinowa – UKS Ustków – Lipka

Klasa B
Grupa I
(sobota – 19 maja)
16:00 – Zagłebie Lipnik – Piast Ruda – Witaszek
17:00 – LZS Staw – LZS Trębaczew – Lewandowski
(niedziela – 20 maja)
15:00 – KS Kraszkowice – KS Radoszewice – Bieniek
15:00 – Park Starzenice – LZS Pątnów – Puch
16:00 – Płomień Makowiska – Czarni II Rząśnia – Kowalski

Grupa II
(sobota – 19 maja)
16:00 – Centra Walichnowy – GKS Czastary – Aleksandrowicz
16:00 – LZS Komorniki – LZS Wydrzyn – R. Ubycha
17:00 – KS Ożarów – Zryw Wójcin – Antończyk
(niedziela – 20 maja)
14:00 – Victoria Skomlin – Hetman Żdżary – Golański
15:00 – Start Świątkowice – LKS Łyskornia – Kowalewski
16:00 – KS Osiek – Orzeł Galewice – Tomczyk
17:00 – LZS Młynisko – Sparta Mokrsko – Wawrzyniak

Grupa III
(sobota – 19 maja)
16:00 – LUKS Bałucz – LKS Wola Będkowska – Waloch
(niedziela – 20 maja)
15:00 – RKS Rychłocice – Olimpia Karsznice – Buś
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LZS Chrząstawa – Nita
17:00 – KS Karsznice II – LZS Wroñsko – Lipka

Grupa IV
(niedziela – 20 maja)
17:00 – Iskra Stolec – LKS Kamienna – Woźniak
17:00 – LKS Tubądzin – Ostrowia Ostrówek – Kapituła
17:00 – KS Brzeźnio – Złoczewia Złoczew – Bialik
17:00 – MUKS Wróblew – LKS Kobierzycko – Pastusiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *