AKTUALNOŚCI
Tęcza Brodnia zdominowała rozgrywki

Na pięć kolejek przed zakończeniem rozgrywek w sieradzkiej klasie A (grupa II) mamy już pierwszego beniaminka klasy okręgowej. To Tęcza Brodnia. Zespół Mariusza Gałaja w sobotnim meczu pokonał przed własną publicznością Unię Sieradz-Męka aż 7:1. Tęcza odniosła 22 zwycięstwo w tym sezonie i ma już siedemnaście punktów przewagi nad LZS Rębieskie.

Tęcza w tych rozgrywkach strzeliła już 137 bramek. Straciła natomiast tylko 22. W 25 meczach wygrała 22 razy, dwa spotkania zremisowała i zaledwie raz zeszła z boiska pokonana. O drugie miejsce, które również jest premiowane awansem, toczyć się będzie zacięta walka. Szansę na grę w okręgówce mają: TS Janiszewice, LZS Rębieskie i UKS Ustków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Roman frajerem to był twój ojciec,że spłodził takiego pustaka,który nie czyta z zrozumieniem. Ja nie muszę wiedzieć dlaczego boisko w Brodni ma być zaorane i cała Gmina ma grać w Buczku.
    A co do Tęczy Brodna to w piękny sposób osiągnęli awans i ja tego nie kwestionuję – GRATULACJE !!!
    A że wyprowadzanie wiejskich drużyn w inne miejsce mi się nie zawsze podoba,to mam do tego prawo. Oby nie znikły wiejskie boiska w innych wioskach… A może to już taki trend i piłka będzie tylko tam gdzie kasa i gospodarz co na nią łoży. Dla mnie to koniec piłki w Brodni,dobrze że choć nazwa klubu została…