Andrespolia wywalczyła awans do IV ligi

Na cztery kolejki przed końcem rozgrywek łódzkiej klasy okręgowej mistrzostwo, a jednocześnie awans do IV ligi zapewniła sobie prowadzona przez trenera Krzysztofa Kamińskiego Andrespolia Wiśniowa Góra. Awans stał się faktem po wyjazdowej wygranej z LKS Rosanów 2:0. Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie, bowiem po pierwszych 45 minutach był bezbramkowy remis.

Oba gole strzelił Tomasz Niżnikowski. Andrespolia wraca do IV ligi po roku. Jest też pierwszym zespołem województwa łódzkiego z klasy okręgowej, który może cieszyć się z awansu. Za kilka dni dołączy do Andrespolii dołączy RKS Radomsko, który otrzyma punkty walkowerem za mecz z Zapałem Krzętów. Jak już informowaliśmy – ostatni zespół w tabeli piotrkowskiej klasy okręgowej na to spotkanie nie przyjedzie.

LKS Rosanów – Andrespolia Wiśniowa Góra 0:2 (0:0)
Bramki: Tomasz Niżnikowski 56, 61