AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

W czasie weekendu rozegrane zostaną mecze sieradzkiej klasy okręgowej, dwóch grup klas A oraz czterech klasy B. W grupie IV klasy B będzie to ostatnia kolejka sezonu. Lider sieradzkiej okręgówki Pogoń Zduńska Wola podejmuje MLKS Konopnica, trzeci zespół tabeli. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, ale trzeba pamiętać, że może ona ulec zmianie w każdej chwili

Klasa okręgowa
(sobota – 26 maja)
15:00 – Unia Sulmierzyce – Słowian Dworszowice – Nowak
16:00 – MKS Zduńska Wola – Warta Osjaków – Dąbrowski
17:00 – Czarni Rząśnia – LKS Zapole – Kulawiecki
17:00 – Pogoń Zduńska Wola – MLKS Konopnica – Pietrzak
17:00 – LZS Brąszewice – Piast Błaszki – Szala
17:00 – GLKS Strzelce Wielkie – MULKS Łask – Szulc
(niedziela – 27 maja)
16:00 – GKS Chojne – WKS Wieluń – Tomczyk
17:00 – Jutrzenka Warta – KS Karsznice – Janecka

Klasa A
Grupa I
(sobota – 26 maja)
16:00 – Start Łubnice – GKS Siemkowice – Wawrzyniak
17:00 – Prosna Wyszanów – LKS Wierzchlas – Puch
17:00 – Skrzynex Łaszew – ChKS Chotów – D. Buś
17:30 – GLKS Biała – LKS Kiełczygłów – Grenda
(niedziela – 27 maja)
15:00 – Prosna Wieruszów – LZS Krzyworzeka – Lipka
15:00 – Rolnik Skąpa – GKS Dubidze – Wawrzyniak
16:30 – Warta II Działoszyn – LKS Masłowice – Woźniak
17:00 – Jaga Lututów – KKS Kurów – Szandała

Grupa II
(sobota – 26 maja)
16:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LGKS Charłupia Mała – W.Miś
17:00 – Pamapol-Hetman Rusiec – Amatorzy Zapolice – Tomczyk
(niedziela – 27 maja)
15:00 – Sokół Goszczanów – Victoria Szadek – Piotr Romek
15:00 – Unia Sieradz-Męka – LKS Kalinowa – D. Buś
15:00 – UKS Ustków – LZS Rębieskie – Dąbrowski
16:00 – LKS Pyszków – LKS Socha – Tądel
16:00 – Pisia Zygry – Rokita Rokitnica – Pietrzak
17:00 – TS Janiszewice – Tęcza Brodnia – Iwankiewicz

Klasa B
Grupa I
(sobota – 26 maja)
14:30 – Piast Ruda – Płomień Makowiska – Antończyk
15:00 – LZS Trębaczew – Orion Olewin – Witaszek
(niedziela – 27 maja)
14:00 – LZS Pątnów – KS Kraszkowice – Golański
14:00 – Czarni II Rząśnia – LZS Staw – Nita
17:00 – Zryw Ożegów – Zagłębie Lipnik – Kamyk

Grupa II
(sobota – 26 maja)
16:00 – Sparta Mokrsko – KS Ożarów – Lewandowski
17:00 – GKS Czastary – Orzeł Galewice – Dróżdż
(niedziela – 27 maja)
11:00 – LKS Łyskornia – LKS Komorniki – Drużbicki
11:00 – LZS Wydrzyn – LZS Młynisko – Ślęzak
14:00 – Zryw Wójcin – Victoria Skomlin – Kowalewski
15:00 – Hetman Żdżary – Centra Walichnowy  – Drużbicki
15:00 – Start Świątkowice – KS Osiek – Pędziwiatr

Grupa III
(sobota – 26 maja)
17:00 – LKS Wola Będkowska – KS Karsznice II – R. Ubycha
(niedziela – 27 maja)
17:00 – LZS Wrońsko – Orzeł Wola Wiązowa – Gajewczyk
17:00 – LZS Chrząstawa – RKS Rychłocice – Lenica
17:00 – Olimpia Karsznice – GKS Sędziejowice – Kapituła

Grupa IV
(niedziela – 27 maja)
17:00 – LKS Kamienna – MUKS Wróblew – Cybulski
17:00 – LKS Kobierzycko – KS Brzeźnio – Chomiszczak
17:00 – Złoczewia Złoczew – LKS Tubądzin – Lewandowski
17:00 – Ostrowia Ostrówek – Iskra Stolec – Kowalewski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: