Wewnętrzny sparing PGE GKS Bełchatów

Ciekawa sparingowa konfrontacja miała miejsce w środowe popołudnie w Bełchatowie. Drugoligowy PGE GKS, który przygotowuje się do spotkania z Radomiakiem Radom zmierzył się ze swoimi młodszymi kolegami z drużyny Under 19. Młodzi bełchatowianie wywalczyli mistrzostwo Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych A1 i zawiesili wysoko poprzeczkę ligowcom.

Mecz trwał 2 razy 25 minut i był przyjemnym dla oka widowiskiem. Podopieczni Artura Derbina potraktowali to spotkanie poważnie i wygrali 4:1. Bramki dla drugoligowej drużyny zdobyli: Dawid Flaszka (dwie), Łukasz Pietroń i Robert Chwastek. Młody zespół odpowiedział trafieniem z rzutu wolnego Przemysława Zdybowicza.

PGE GKS Bełchatów – GKS Bełchatów U-19 4:1 (2:0)
Bramki: Dawid Flaszka 2, Łukasz Pietroń, Robert Chwastek – Przemysław Zdybowicz

PGE GKS: Lenarcik – Sierczyński, Grolik, Michalski, Ryszka – Janasik, Bociek – Peda, Flaszka, Thiakane – Bartosiak
W drugiej połowie zagrali także: Wojtczyk, Kendzia, Rachwał, Pietroń, Chwastek, Giel i Chwałowski

GKS: Wojtczyk – Lisowski, Kowalik, Kozica, Bryła – Michalak, Śpiewak – Matuszewski, Chwałowski, Lewandowski – Zdybowicz
W drugiej połowie zagrali: Pajkert – Szaniec, Cheda, Janik, Bąlowicz, Szczyszek, Miller, Warnecki

Źródło i zdjęcie: gksbelchatow.com