AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Sezon 2017/2018 w okręgu łódzkim przechodzi do historii. W ten weekend rozegrane zostaną ostatnie mecze ligowe w klasie okręgowej, trzech grupach klasy A oraz trzech grupach klasy B. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich tych spotkań, choć podkreślamy że w każdej chwili może się ona zmienić.

Klasa okręgowa
(sobota – 16 czerwca)
16:00 – Orzeł Parzęczew – Zawisza Rzgów – Sekuterski
17:00 – PTC Pabianice – Górnik Łęczyca – Różycki
(niedziela – 17 czerwca)
16:00 – ŁKS II Łódź – RTS Widzew II Łódź – Gawroński
16:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Stal Głowno – Kaźmierczak
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – UKS SMS Łódź – Przytuła
16:00 – Sokół II Aleksandrów – Termy Uniejów – Faliszewski
16:00 – LKS Rosanów – Włókniarz Konstantynów – Pawlak
17:00 – GKS Bedlno – Włókniarz Pabianice – Kujawski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 16 czerwca)
17:00 – Kolejarz Łódź – Iskra Dobroń – Śpiewak
17:00 – Zawisza II Rzgów – AKS SMS Łódź – Łapok
17:00 – AMII Łódź – GLKS Dłutów – Lewandowski
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Start Łódź – Krasnopolski
17:00 – Jutrzenka Bychlew – GKS Ksawerów – Musiał

Grupa II
(sobota – 16 czerwca)
13:00 – Czarni Smardzew – Włókniarz Zgierz – Kaźmierczak
17:00 – Huragan Swędów – Błękitni Dmosin – Jankowski
17:00 – LKS Gałkówek – KKS Koluszki – Janasik
17:00 – Zamek Skotniki – Start Brzeziny – Morawiec
17:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Sport Perfect Łódź – Gawroński
17:00 – Pogoń Rogów – LKS Kalonka – Dolny
17:00 – LZS Różyca -LZS Justynów – Szadkowski

Grupa III
(niedziela – 17 czerwca)
15:00 – MKS Mianów – KS II Sand Bus Kutno – Przybysz
15:00 – Victoria Grabów – Bzura Młogoszyn – Patora
15:00 – Witonianka Witonia – Dąbrowianka Dąbrowice – Wyderkiewicz
15:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Jaskulski
15:00 – Kobra Leźnica Wielka – Malina Piątek – Zasadziak
15:00 – Magnat Sierpów – Świnice Warckie – Strulak

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 17 czerwca)
13:00 – LKS Różyca II – LKS Gałkówek II – Mrozek
16:00 – Victoria Łódź – KKS II Koluszki – Lota
17:00  – Powstaniec Dobra – Polonia Andrzejów – Olejnik
17:00 – Husaria Rzgów – Milan Club Polonia Łódź – Przybylak

Grupa II
(sobota – 16 czerwca)
16:00 – LKS Dąbrówka – Orlik Sobień – Toborek
17:00 – Orzeł Kazimierz – LKS Modlna – Nazarczyk
(niedziela – 17 czerwca)
11:00 – Santos Czerchów – Kanarki Małachowice – Wolski
11:00 – Start Szczawin – Ner II Poddębice – Grzywacz
13:00 – Orzeł Wróblew – KAS Konstantynów – Żaczek
14:00 – Sokół Lutomiersk – Grom Powodów – Świech

Grupa III
(sobota – 16 czerwca)
16:00 – Sokół Popów – KS Żychlin – Najder
17:00 – Sazan Pęczniew – Błękitni Ciosny – Gatkowski
17:30 – Olimpia Oporów – Iskra Góra św. Małgorzaty – Stokwiszewski
(niedziela – 17 czerwca)
11:00 – LKS Gieczno – Iskra Głowno – Rochalski
14:00 -Struga Dobieszków – GKS Byszew – Gatkowski

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o