AKTUALNOŚCI
Remis Brunatnych na przywitanie II ligi

Od bezbramkowego remisu w Siedlcach z Pogonią, która jest spadkowiczem z I ligi, rozpoczęli nowy drugoligowy sezon piłkarze PGE GKS Bełchatów. Zdobyty punkt nieznacznie poprawił sytuację Brunatnych w ligowej tabeli. Bełchatowianie rozpoczęli bowiem sezon mając na koncie minus dwa punkty. To kara za zaległości finansowe.

To było wyrównane spotkanie. Pierwsi gola mogli strzelić goście. W 25. minucie groźnie głową strzelał Marcin Grolik. Piłka nieznacznie minęła słupek bramki gospodarzy. W odpowiedzi groźnie z dystansu, choć także niecelnie, uderzał Mateusz Bochniak.

W 64. minucie Pogoń stworzyła sobie najlepszą sytuację na gola w całym meczu. Adrian Paluchowski minimalnie jednak spudłował. W końcowych minutach meczu Pogoń osiągnęła wprawdzie przewagę, lecz obrona bełchatowian nie dała się zaskoczyć. W sumie remis zasłużony, choć PGE GKS tak jak i w poprzednim sezonie, grał nieskutecznie.

Pogoń Siedlce – PGE GKS Bełchatów 0:0
PGE GKS: Lenarcik – Sierczyński, Grolik ż, Michalski, Szymorek – Stolarczyk, Czajkowski (55′ Rachwał), Bociek, Mularczyk (81′ Setla) – Thiakane ż, Bartosiak.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o