Nieudany start beniaminka z gminy Buczek

Tęcza Brodnia, beniaminek sieradzkiej klasy okręgowej, dzielnie walczył z doświadczonym MKS Zduńska Wola, lecz ostatecznie przegrał pierwszy mecz w sezonie 1:3 (1:1). Podopieczni trenera Mariusza Gałaja prowadzili 1:0, ale stracili gola tuż przed przerwą, natomiast drugiego tuż po przerwie. Trzecią bramkę dla drużyny ze Zduńskiej Woli zdobył 16-letni wychowanek klubu Jan Siwek.

MKS tymczasem potwierdził, że w tym sezonie chce grać o najwyższe cele. W poprzednich rozgrywkach zduńskowolanie do końca plasowali się w ścisłej czołówce sieradzkiej klasy okręgowej.

Tęcza Brodnia – MKS Zduńska Wola 1:3 (1:1)
Bramki: Jakub Kopa 30 – Krystian Sztankiewicz 45, Mateusz Wroński 47, Jan Siwek 90