CLJ: Młodzi Brunatni mają zwycięstwo

Pierwsze punkty i pierwsze gole. W trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów Starszych piłkarze PGE GKS Bełchatów poznali smak zwycięstwa. Podopieczni trenerów Marcina Węglewskiego oraz Zygmunta Łuszcza pokonali na swoim boisku chorzowski Ruch 3:2 (0:0) zdobywając zwycięską bramkę tuż przed końcem emocjonującego spotkania.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, choć oba zespoły miały okazje do strzelenia gola. Tuż po przerwie do bramki Niebieskich trafił Damian Warnecki. Goście szybko wyrównali, ale odpowiedź bełchatowian była równie szybka. Tym razem gola strzelił Olaf Hajdasz. W 70 minucie Ruch ponownie doprowadził do remisu. Za to już w doliczonym czasie gry Damian Wdowiak popisał się strzałem na wagę wygranej GKS.

PGE GKS Bełchatów – Ruch Chorzów 3:2 (0:0)
(dla PGE GKS: Damian Warnecki 48, Olaf Hajdasz 52, Damian Wdowiak 90)