Nieskuteczna Unia przegrała w Zambrowie

Nie udało się piłkarzom Unii Skierniewice wywalczyć punktów w spotkaniu 7. kolejki III ligi (grupa I). Po zwycięstwie nad Pelikanem Łowicz beniaminek pojechał do Zambrowa na spotkanie z Olimpią. Mimo kilku świetnych sytuacji do zdobycia bramki Unia przegrała 0:1 (0:0) tracąc decydującego gola w 80. minucie. Strzelił go Kamil Jackiewicz.

Unia nie zamierzała się w Zambrowie bronić i od pierwszej minuty to ona dyktowała warunki na boisku. Piłka jak zaczarowana nie chciała jednak wpaść do bramki Olimpii. W drugiej połowie przewaga skierniewiczan była jeszcze wyraźniejsza. Sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał między innymi Konrad Niedzielski. Zemściło się to w 80. minucie kiedy Artura Melona pokonał Kamil Jackiewicz.

Olimpia Zambrów – Unia Skierniewice 1:0 (0:0)
Bramka: Kamil Jackiewicz 80

Unia Skierniewice: Melon – Łojszczyk, Czarnecki, Wojciechowski, Rakowski – Pomianowski, Kowalczyk, Niedzielski, Wyszogrodzki (66′ Kolus), Kiwała (77′ Szyc) – Bojańczyk (66′ Warchoł)