U-19: Siedem bramek w Bełchatowie

Znakomite widowisko piłkarskie obejrzeli kibice w Bełchatowie. W towarzyskim spotkaniu reprezentacji do lat 19 Polska pokonała Macedonię 4:3 (2:1). Zespół Dariusza Gęsiora prowadził już 4:1, ale przyjezdni do końca nie rezygnowali z walki o korzystny rezultat. 25 minut zagrał Marcel Pięczek z Widzewa Łódź.

W 28. minucie wynik spotkania otworzył Jakub Kiwior, ale było to uderzenie samobójcze. Jeszcze przed przerwą koledzy Kiwiora dali Polakom prowadzenie. Bojana Timevskiego pokonali: Mateusz Bogusz i Hubert Sobol. Kwadrans po przerwie było już 4:1. A bramki zdobyli: Maik Nawrocki i Przemysław Bargiel. Ostatnie minuty należały do Macedonii. Goście strzelili dwa gole, ale nie byli już w stanie zremisować.

Polska U-19 – Macedonia U-19 4:3 (2:1)
Bramki dla Polski: Mateusz Bogusz 39, Hubert Sobol 41, Maik Nawrocki 50, Przemysław Bargiel 59

Polska: Kochalski – Michalski, Kiwior, Nawrocki (65′ Mosakowski), Grabowski – Liszka (65′ Pięczek), Żurawski, Norkowski (46′ Bargiel), Bogusz (74′ Poręba), Długosz (46′ Wełniak) – Sobol (74′ Borkowski).