Pierwsze stracone punkty ŁKS II Łódź

Rezerwy ŁKS Łódź zatrzymane w Parzęczewie. Miejscowy Orzeł zremisował z liderem tabeli łódzkiej klasy okręgowej 2:2 (0:0) i były to pierwsze stracone w tym sezonie punkty łódzkiej drużyny. Przyjezdni kończyli mecz w dziewiątkę po czerwonych kartkach dla Kamila Rozmusa oraz Kamila Żylskiego. Ten pierwszy został wykluczony z gry bezpośrednio, drugi w konsekwencji dwóch żółtych kartek.

Do 72. minuty goście prowadzili 2:0. Finisz należał jednak do podopiecznych trenera Michała Bistuły, którzy gola na wagę punktu strzelili tuż przed końcem spotkania z rzutu karnego. W czwartej minucie doliczonego czasu gry Miłosz Dobierzewski z Orła trafił w słupek.

Orzeł Parzęczew – ŁKS II Łódź 2:2 (0:0)
Bramki: Błażej Siwek 72, Łukasz Góralczyk 90-karny – Paweł Wojowski 50, Mikołaj Maschera 61-karny