Tęcza Brodnia pokonała GKS Chojne

Znakomicie spisują się w rundzie jesiennej seniorskie drużyny piłkarskie z gminy Buczek. Orkan jest rewelacją IV ligi łódzkiej, a Tęcza Brodnia wygrywa mecz za meczem w sieradzkiej klasie okręgowej. W sobotnim spotkaniu 13. kolejki zespół trenera Mariusza Gałaja pokonał w Buczku KS Chojne 3:1 (2:0).

Już po pierwszej połowie Tęcza prowadziła różnicą dwóch bramek. W 23. minucie wynik spotkania otworzył Piotr Janik, a siedem minut później na 2:0 podwyższył Wiktor Tylczyński. Po zmianie stron Tęcza nadal przeważała, a efektem był gol Błażeja Wagi. Trzy minuty później honorowego gola strzelił Paweł Chlebicz. W 78. minucie gospodarze zostali osłabieni, gdyż drugi żółty kartonik obejrzał Krystian Klewin. Wynik spotkania nie uległ jednak już zmianie.

Tęcza Brodnia – GKS Chojne 3:1 (2:0)
Bramki: Piotr Janik 23, Wiktor Tylczyński, Błażej Waga 70 – Paweł Chlebicz 73