AKTUALNOŚCI
Rezerwy Pogoni mkną do sieradzkiej klasy A

Rozgrywki sieradzkiej klasy B (grupa III) również osiągnęły już półmetek. Do rozegrania zostało co prawda zaległe spotkanie LZS Chrząstawa – Orzeł Wola Wiązowa, ale nie zmieni to faktu, że mistrzem rundy jesiennej jest rezerwowa drużyna Pogoni Zduńska Wola. Rezerwy czwartoligowca w ośmiu meczach wywalczyły 22 punkty.

Pogoń II odniosła siedem zwycięstw i tylko raz zremisowała. Jedynym zespołem, który odebrał punkty drużynie Jacka Chojniaka, był MUKS Widawa. W 2. kolejce rundy jesiennej padł remis 1:1. Najtrudniejszą przeprawę Pogoń II miała zaś w Chrząstawie. Wygrała z ostatnim w tabeli LZS hokejowym wynikiem 7:6. Postrachem rywali jest bramkostrzelny duet: Paweł NowakowskiDawid Kępniak. Ta para snajperów zdobyła większość z 42 strzelonych w rundzie jesiennej bramek.

Mistrzostwo jesieni zduńskowolski klub przypieczętował derbową wygraną z Olimpią Karsznice 2:0 (0:0). Bramki w tym spotkaniu zdobyli Kępniak i Hubert Powalski. Celem rezerw jest oczywiście awans do sieradzkiej klasy A. Oby tylko nie okazało się, że w sierpniu seniorskie drużyny Pogoni będzie dzieliła zaledwie jedna klasa rozgrywkowa. Pierwszy zespół może mieć bowiem problemy z utrzymaniem w IV lidze łódzkiej.

 

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Elgreco

Kibicopodobny. Buczek go zwefyfikowal. Chłopak spokojnie na a klaske okregowke.

Kibicopodobny

Brawo Dawid zrobiłeś postęp po odejściu z MKS więcej baw się i pij. 4 liga szybko zweryfikowała gwiazdę.