AKTUALNOŚCI
Ciekawy weekend w sieradzkiej okręgówce

Na sobotę i niedzielę zaplanowano przedostatnią kolejkę jesieni sieradzkiej klasy okręgowej. Mało możliwe, żeby punkty stracili liderzy tabeli: Czarni Rząśnia, Jutrzenka Warta i LZS Brąszewice. Drużyna z Rząśni prowadzona przez Tomasza Filipiaka zagra na wyjeździe z GKS Chojne i jest faworytem spotkania. Musi uważać, bo miejscowi potrafili zremisować na swoim boisku z Jutrzenką Warta.

Piłkarze Juve podejmują natomiast LZS Zapole i wydaje się, że nie powinni mieć kłopotów z pokonaniem zespołu trenera Daniela Bakowicza. LZS Brąszewice, który zadyszkę zdaje się mieć za sobą, podejmie z kolei KS Karsznice. Trenerem zespołu gości jest Zbigniew Kaczmarek, znany choćby z pracy z Zawiszą Pajęczno. Piłkarze z Brąszewic mają jeszcze szansę na mistrzostwo jesieni. Na razie wspólnie z Jutrzenką tracą do Czarnych trzy punkty. W ostatniej kolejce zmierzą się jednak na wyjeździe z Czarnymi. Jeśli ich pokonają, a Jutrzenka w dwóch ostatnich meczach zgubi punkty, zasiądą na pierwszym miejscu na półmetku.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Obiektywny

Mulks dalej liderem. Brawo

Mieszkaniec

Żenada to jest to…. Za co te grajki biorą po 1000 zł na miesiąc. Mam nadzieję że nowy burmistrz zrobi z tym porządek. Są ważniejsze sprawy i cele dla naszego miasta

Żenada

Stefan przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i zastanów się o co ci chodzi . Próbujesz pocisnąć Jutrzenkę za żenujący mecz – ok , ale przy tym pochwalić Zapole które nie potrafi chociaż zremisować z żenująco grającą Jutrzenką – bez sensu

Stefan

Niech Jutrzenka się cieszy ze wygrała. To co pokazali dzisiaj to żenada. Ale trzeba dodać że Zapole postawiła się dzisiaj i nie zasługuje na to miejsce po tym co widziałem.