ŁKS II mistrzem jesieni w klasie okręgowej

Rezerwy ŁKS Łódź wywalczyły mistrzostwo rundy jesiennej łódzkiej klasy okręgowej. Drużyna z alei Unii 2 zapewniła dobie tytuł mistrzowski dzięki wygranej z Widzewem II Łódź 3:0 (2:0). Było to spotkanie niepokonanych dotychczas drużyn. Warto dodać, że niedzielny mecz obserwowało około 300 kibiców, którzy nie mogli być zawiedzeni atrakcyjnością spotkania.

W 10. minucie Widzew II mógł objąć prowadzenie, ale Kacper Falon zmarnował rzut karny. Jego strzał obronił Dominik Budzyński. W 30 minucie ŁKS II wyszedł na prowadzenie po golu Pawła Wojowskiego. Kilka minut później Jewhen Radionow wykorzystał jedenastkę i było 2:0 dla ŁKS II. Tuż przed końcem pierwszej połowy Mikołaj Maschera z ŁKS II nie wykorzystał rzutu karnego, strzelając ponad poprzeczką. Wynik meczu, na początku drugiej połowy, ustalił Adam Ratajczyk.

Widzew II Łódź – ŁKS II Łódź 0:3 (0:2)
Bramki: Paweł Wojowski 30, Jewhen Radionow 38, karny, Adam Ratajczyk 55