AKTUALNOŚCI
Daniel Myśliwiec nowym trenerem Lechii

Sytuacja w Lechii Tomaszów zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze przed 1 stycznia poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca trzecioligowej drużyny. To Daniel Myśliwiec – 33-letni trener, który nigdy jeszcze wcześniej nie prowadził samodzielnie drużyny seniorów na takim szczeblu. Ostatnio był asystentem Przemysława Cecherza w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.

Myśliwiec ma 33 lata i posiada licencję trenerską UEFA A. Pracę trenerską rozpoczął w 2011 roku prowadząc grupy młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa (U-10, U-15, U-17). Następnie został włączony do sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Legii, gdzie pełnił rolę analityka gry. Współpracował głównie z trenerem Besnikiem Hasim, a potem z Jackiem Magierą uzyskując z zespołem awans do Ligi Mistrzów, a następnie do Ligi Europy. W poprzednim sezonie był asystentem Tomasza Kafarskiego w sztabie szkoleniowym pierwszoligowego wtedy Górnika Łęczna. Ostatnio pracował w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice.

Na pierwszych zajęciach z piłkarzami szkoleniowiec spotka się w poniedziałek 7 stycznia, kiedy oficjalnie rozpoczną się przygotowania drużyny do wiosennej rundy rewanżowej I grupy III ligi.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o