Klęska Gatty Active w Chojnicach

Aż 0:5 (0:1) przegrała Gatta Active w Chojnicach z Red Devils w meczu futsalowej ekstraklasy. Była to pierwsza porażka podopiecznych trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego po czterech z rzędu wygranych meczach o ligowe punkty. Zduńskowolanie zajmują piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy Futsalu tracąc do lidera Rekordu Bielsko-Biała 12 punktów.

Mecz mógł się dla gości ułożyć o wiele lepiej, gdyby Daniel Krawczyk nie trafił w pierwszych minutach dwukrotnie w słupek. W 11 minucie czerwoną kartkę dostał bramkarz Gatty Dariusz Słowiński. Po chwili padł gol dla miejscowych, a potem Mariusz Milewski trafił w słupek. Po przerwie gospodarze dominowali już zdecydowanie, dokumentując przewagę czterema golami.

Red Devils Chojnice – Gatta Active Zduńska Wola 5:0 (1:0)
Gatta: Słowiński, Casillas – Stanisławski, Milewski, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Pautiak, Szypczyński