AKTUALNOŚCI
Kary dla zawodników Włókniarza Moszczenica

Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków Trybunalski na dwóch posiedzeniach ponownie rozpatrywał zdarzenia jakie miały miejsce podczas październikowego spotkania klasy okręgowej pomiędzy Włókniarzem Moszczenica i Polonią Piotrków (1:2). Sprawa została cofnięta ze względu na błędy proceduralne.

Tym razem, jak czytamy w komunikacie wydanym przez Wydział Dyscypliny – rozpatrując sprawę zachowano wszystkie procedury wynikające z przepisów Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN. 6 marca nałożono na dwóch piłkarzy Włókniarza kary. Na Piotra Świątka – 7 meczów dyskwalifikacji, a na Sławomira Stańczyka – 4 meczów dyskwalifikacji.

 

20
Dodaj komentarz

20 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Slawek

A nie wszystkie procedury wewnetrzne bo i takie podobno sa w OZPNie

Slawek

No to Kacperku posluchaj mnie teraz uwaznie mnie nie o kare chodzi tylko o to co sedzia napisal w protokole a tam zamiescil tresc mijajaca sie z prawda wiec moze dowiedz sie u zrodla o co chodzi a pozniej komentuj

Kacper

Stańcu – przestań się komrpomitować. Przecież wszyscy wiemy jak się z tobą gra – jesteś na boisku najmądrzejszy, jakbyś pozjadał wszystkie rozumy. Chłopie – dostałeś 4 mecze, siedź cicho, widocznie okręg cię lubi. Za zwyzywanie i zbesztanie sędziego powinieneś siedzieć na tyłku do lata.

Slawek

I do redakcji tak samo bez komentarza rzetelnosc obowiazuje i chec dojscia do prawdy.

Slawek

Michale prosze wstawic moje komentarze do Manka to znow nie zostaja zamieszczone moje komentarze