AKTUALNOŚCI
Piotr Piekarski w Pelikanie Łowicz

Piotr Piekarski został nowym zawodnikiem Pelikana Łowicz. Niespełna 26-letni pomocnik to były gracz PGE GKS Bełchatów i Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Swoją przygodę z piłką rozpoczynał w lubelskim Motorze i Widoku. Latem 2010 roku trafił do młodzieżowej drużyny GKS Bełchatów, z którą rywalizował w rozgrywkach nieistniejącej już Młodej Ekstraklasy.

W sezonie 2011/2012 w barwach Brunatnych zadebiutował w Ekstraklasie. W najwyższej klasie rozgrywkowej wystąpił w siedmiu spotkaniach. Później na krótko trafił do Polonii Warszawa, a następnie do pierwszoligowej Termaliki Bruk-Bet Nieciecza. Od sezonu 2014/2015 występował na boiskach trzecioligowych, broniąc barw kolejno Motoru Lublin, Avii Świdnik i Chełmianki Chełm.

Piotr Piekarski ma na swoim koncie również kilka występów w młodzieżowych reprezentacjach Polski. Od lipca 2018 roku pozostawał bez klubu.– To bardzo ciekawy zawodnik, ale wiemy, że potrzebuje trochę czasu na dojście do pełnej dyspozycji – mówi Dawid Sut, działacz łowickiego trzecioligowca. Nowy nabytek ma wzmocnić rywalizację w środkowej strefie boiska.

Piekarski związał się z klubem ze Starzyńskiego półroczną umową z opcją przedłużenia o rok. Jest szóstym zimowym wzmocnieniem Pelikana.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o