Młody PGE GKS Bełchatów punktuje wiosną

Cztery punkty w dwóch wiosennych meczach zdobyli młodzi piłkarze PGE GKS Bełchatów występujący w Centralnej Lidze Juniorów Starszych. W sobotę podopieczni trenerów Marcina Węglewskiego i Zygmunta Łuszcza zremisowali w Gdyni z tamtejszą Arką 2:2, choć do przerwy przegrywali 1:2. Punkt drużynie z Bełchatowa uratował Kacper Rośczak.

Bełchatowianie objęli prowadzenie w 8. minucie po trafieniu Dawida Kocyły. Gospodarze jednak już do przerwy prowadzili 2:1. W 86. minucie PGE GKS doprowadził jednak do remisu i wywiózł z Gdyni bardzo cenny punkt. Za tydzień (23 marca) PGE GKS zagra na wyjeździe z Cracovią.

Arka Gdynia – PGE GKS Bełchatów 2:2 (2:1)
Bramki dla PGE GKS: Dawid Kocyła 8, Kacper Rośczak 86

PGE GKS: Komar – Sionkowski, Kowalik, Kozica, Miller – Warnecki (65′ Rośczak), Łudczak (75′ Wdowiak), Chwałowski (40′ Jakubiec), Michalak, Grzela (69′ Hajdasz) – Warnecki, Kocyła