Drugi wiosenny remis Widzewa Łódź

Słaby początek wiosny w wykonaniu drugoligowego Widzewa Łódź. Po remisie na swoim boisku z ROW Rybnik 1:1 podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego znowu zgubili punkty. Tym razem w Rzeszowie, gdzie zremisowali z miejscową Resovią także 1:1. Łodzianie mogli mecz przegrać, ale miejscowi przy stanie 1:0 zmarnowali rzut karny.

Gospodarze objęli prowadzenie w 37. minucie. Sędzia uznał, że w polu karnym Widzewa faulowany był Kamil Antonik i podyktował rzut karny dla Resovii. Jedenastkę wykorzystał Bartłomiej Makowski.
W 58. minucie mogło być po meczu, bo miejscowi ponownie mieli rzut karny. Tym razem Patryk Wolański obronił strzał Bartłomieja Makowskiego. Odpowiedź Widzewa była ekspresowa i skuteczna. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki gospodarzy wpakował Rafał Wolsztyński. Do końca meczu niewiele ciekawego już się działo i wynik meczu się nie zmienił.

Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 1:1 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Makowski 37 – rzut karny – Rafał Wolsztyński 60

Widzew: Wolański – Tanżyna, Zieleniecki, Wełna, Pieńkowski (66′ Turzyniecki) – Kristo, Radwański, Michalski, Gutowski (71′ Amayew) – Banaszak (55′ Mąka), Mihaljević (55′ Wolsztyński).