Zwycięska inauguracja LKS Kwiatkowice

W pierwszym meczu rundy wiosennej IV ligi LKS Kwiatkowice pokonał na wyjeździe rezerwy Pelikana Łowicz 2:1, choć przegrywał do przerwy 0:1. W roli trenera łowickiego zespołu zadebiutował oficjalnie Jarosław Rachubiński, który zastąpił w przerwie zimowej Piotra Gawlika. Poprzedni szkoleniowiec Pelikana II jest już zawodnikiem czwartoligowej drużyny z Kutna.

Niedzielny mecz rozpoczął się po myśli Pelikana II, który już w 7. minucie objął prowadzenie po strzale Michała Fabijańskiego. Gospodarze utrzymali jednobramkowe prowadzenie do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron dało o sobie znać większe doświadczenie kwiatkowiczan, którzy w ciągu kilku minut strzelili dwa gole i zapewnili sobie zwycięstwo. Wyrównał Michał Bogdan, a zwycięskiego gola zdobył Dominik Woźniak.

Pelikan II Łowicz – LKS Kwiatkowice 1:2 (1:0)
Bramki: Michał Fabijański 7 – Michał Bogdan 69, Dominik Woźniak 76

Pelikan II: Wlazłowski – Konikowski (46′ Siekiera), Rutkowski, Wudkiewicz, Wnuk – Kochanek (70′ Balik), Matyjas (77′ Wójcik), Haczykowski (77′ Doroba), Dudkiewicz (76′ Owczuk) – Fabijański, Kruk.

LKS Kwiatkowice: Piotrowski – Kubiak, Sosnowski, Stasiak, Sut – Szmidt (65′ Mąkosza), Pierzyński, Woźniak (89′ Różycki), Rakowski (89′ Janiszewski) – Pękała (84′ Jurkowski), Michał Bogdan (80′ Stegliński).