AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki powiększył swój dorobek

Grają już wszystkie klasy okręgowe województwa łódzkiego. Trwa nie tylko walka o awans i uniknięcie spadku do klasy A. Interesujący jest też bój o koronę króla strzelców. Na razie lideruje Adrian Malicki (na zdjęciu) z piotrkowskiej Polonii, który strzelił już 23 gole. Na miejscu drugim w piotrkowskiej okręgówce Kamil Kubiak (Szczerbiec Wolbórz, obecnie Lechia Tomaszów) – 18 goli.

W skierniewickiej klasie okręgowej liderem jest Cezary Dominiak (Jutrzenka Drzewce) – 16 bramek. Na miejscu drugim Michał Sala (Juvenia Wysokienice) oraz Damian Gendek (Pogoń Bełchów) – po 14 trafień. 13 goli strzelił Mateusz Lubrzyński z Olimpii Jeżów, a 12 Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice.

W okręgu łódzkim lideruje Robert Demjan, który grał jesienią w Widzewie II. Słowak nie poprawi dorobku bramkowego, bo wyjechał z Polski. Strzelił 18 goli. Dariusz Szymanek ze Startu Brzeziny ma na koncie 14 trafień, a Kamil Szymanek (Start Brzeziny) oraz Paweł Wojowski (jesienią ŁKS II Łódź) – po 13.

W sieradzkiej klasie okręgowej prowadzi Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 17 bramek. Po 13 trafień mają na koncie: Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice) oraz Piotr Kokot (LZS Brąszewice).

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Qb19

Tylko Kubiak juz nie postrzela dla wolborz