AKTUALNOŚCI
Czerwona kartka za zarzuty korupcyjne

Tylko 11 minut przebywał na boisku gracz Zapału Krzętów Piotr Młynek w spotkaniu piotrkowskiej klasy A z LKS Mierzyn. Przy stanie 2:0 dla mierzynian Piotr Młynek nie wytrzymał nerwowo i zarzucił sędziom spotkania, że przyjęli korzyść majątkową od drużyny gospodarzy. Wcześniej również obrzucił ich stekiem wyzwisk. Sprawą zajmie się Wydział Dyscypliny OZPN Piotrków.

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Obserwator

Przykro patrzy się na upadek Zapału. Zespół z dużymi zasługami, jednak od lat nie dzieje się nic dobrego. Klub tylko liczy na pieniądze z Gminy a na tym to nie polega. Trzeba szukać pieniędzy gdzieś indziej. Klub przestał się rozwijać i zmierza do upadku. A to wszystko przez to że z tym klubem związani są źli ludzie. Tacy zawodnicy powinni być odsunięci od zespołu. Działacze również słabo działają, liczą tylko że ktoś im coś da za nic.

Nosacz

Jeszcze takiego meczu nie było w historii krzetowskiej piłki żeby ich arbiter nie skrzywdził.. Wiecznie pokrzywdzeni, nawet jak wygrają to mogliby wyżej, ale sędzia kalosz… Okręt pod nazwą Zapał już nawet nie drufuje, tylko tonie na samo dno… Ten klub niedługo zostanie tylko wspomnieniem. Zostanie po nich tylko boisko ze ścieżka biegnąca przez jego środek. Ciekaw jestem kto wtedy będzie winny.. Czy też sędziowie? Kto dostanie parasolka po upadku klubu?

Slawek

Hihihi

goscccc

i znowu krzetow. klasa.parasolem nie bili???