AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze ligowe w okręgu łódzkim. Już w piątek na boisko wyjdą piłkarze w Rosanowie, gdzie miejscowy LKS zmierzy się z rezerwami trzecioligowego Sokoła Aleksandrów. Za to lider łódzkiej klasy okręgowej ŁKS II Łódź gra u siebie ze Startem Brzeziny. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć może się ona zmienić.

plecaki-sportowe-keeza

Klasa okręgowa
(piątek – 26 kwietnia)
18:00 – LKS Rosanów – Sokół II Aleksandrów – Anielak
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Pabianice – Balwierz
16:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Zawisza Rzgów – Przybysz
17:00 – Bzura Ozorków – GKS Ksawerów – Olejniczak
17:30 – UKS SMS Łódź – Termy Uniejów – Michniewicz
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Widzew II Łódź – Stal Głowno – Janasik
11:00 – ŁKS II Łódź – Start Brzeziny – Jankowski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – Start Łódź – Kolejarz Łódź – Dudzińska
15:30 – Orzeł Piątkowisko – Orzeł Kazimierz – Rikszajd
17:00 – Iskra Dobroń – KAS Konstantynów – Łuczak
17:00 – GLKS Dłutów – Sparta Łódź – Chrustowski
17:00 – Jagiellonia Tuszyn – Jutrzenka Bychlew – Krzemiński
(niedziela – 28 kwietnia)
11:30 – Zawisza II Rzgów – AKS SMS Łódź – Augustowski
16:00 – Włókniarz II Pabianice – AMII Łódź – Musiał

Grupa II
(sobota – 27 kwietnia)
16:00 – KKS Koluszki – Sport Perfect Łódź – Niemiec
16:00 – Włókniarz Zgierz – Czarni Smardzew – Malka
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – Zamek Skotniki – LKS Kalonka – Strulak
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Milan Club Polonia – Pskit
17:00 – LZS Różyca – Błękitni Dmosin – Ziółkowski
17:00 – LZS Justynów – LKS Gałkówek – Morawiec

Grupa III
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – Witonianka Witonia – MKS Mianów – Przybylak
16:00 – LKS Świnice Warckie – Dąbrowianka Dąbrowice – Świech
16:00 – Bzura Młogoszyn – Kotan Ozorków – Chojnacki
16:00 – Sazan Pęczniew -Magnat Sierpów – Kujawski
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – KS II Kutno – Ostrowia Ostrowy – Szadkowski
11:00 – OSP Iskra Głowno – Victoria Rąbień – Krasnopolski
16:00 – Malina Piątek – Kobra Leźnica Wielka – Lewandowski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 27 kwietnia)
15:00 – Metalowiec Łódź – Polonia Andrzejów – Ciupa
18:00 – Victoria Łódź – Husaria Rzgów – Góra
(niedziela – 28 kwietnia)
15:00 – KKS II Koluszki – LKS II Gałkówek – Rzetecki
20:00 – Ner Łódzki – Kolejarz II Łódź – Jaskulski

Grupa II
(sobota – 27 kwietnia)
18:30 – Włókniarz II Konstantynów – Grom Powodów – Kluska
(niedziela – 28 kwietnia)
11:00 – LKS Dąbrówka – Santos Czerchów – Becht
11:00 – Kanarki Małachowice – Orzeł Wróblew – Jankowski
15:00 – Victoria Grabów – LKS Modlna – Pietrzak
15:00 – Sokół Lutomiersk – Start Szczawin – Rutkowski

Grupa III
(sobota – 27 kwietnia)
17:00 – KS Żychlin – Struga Dobieszków – Siech
(niedziela – 28 kwietnia)
13:00 – GKS Byszew – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Woicki
14:00 – LKS Gieczno – Olimpia Oporów – Rosa
15:00 – KP Byszewy – Sokół Popów – Balwierz
15:00 – Błękitni Ciosny – Huragan Swędów – Rogala

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o