Szczerbiec Wolbórz postraszył Polonię

Bardzo dobre spotkanie obejrzeli kibice w Wolborzu gdzie miejscowy Szczerbiec podejmował Polonię Piotrków. W meczu 20. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej padło siedem bramek, a gospodarze przegrali po zaciętym meczu 3:4 (2:3). Polonia odniosła dziewiętnaste zwycięstwo w rozgrywkach i jest coraz bliżej awansu do IV ligi łódzkiej.

Już w 5. minucie Jakub Bąbol dał prowadzenie Polonii. Podopieczni Ireneusza Komara nie zamierzali jednak się poddawać i przejęli inicjatywę. Jarosław Szymczak dwukrotnie pokonał Filipa Błażejewskiego i Szczerbiec wygrywał 2:1. Polonia musiała więc gonić wynik. Ma jednak w swoim składzie niezwykle skutecznych Adriana Malickiego i Mateusza Jakubiaka. Jeszcze przed przerwą strzelili po bramce, a w drugiej połowie Malicki dołożył kolejnego gola na 4:2. Trafienie Huberta Linka nic już nie zmieniło i piotrkowska drużyna wywiozła z Wolborza wygraną.

Szczerbiec Wolbórz – Polonia Piotrków 3:4 (2:3)
(Jarosław Szymczak 12, 25, Hubert Link 87 – Jakub Bąbol 5, Adrian Malicki 27, 75, Mateusz Jakubiak 35)