Remis Zjednoczonych z „Termalnymi”

W meczu inaugurującym 32. kolejkę IV ligi łódzkiej Zjednoczeni Stryków podzielili się punktami z Termami Nerem Poddębice remisując 1:1 (0:0). Miejscowi mogli to spotkanie wygrać, ale w 82 minucie Tomasz Lenart nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił jednak w pięknym stylu bramkarz „Termalnych” Jakub Niedomagała.

Pierwsza połowa meczu była w miarę  wyrównana, choć więcej okazji bramkowych stworzyli sobie strykowianie. Prowadzenie objęli jednak goście po golu Jakuba Owczarka z rzutu karnego. Była to jego siódma bramka w tym sezonie. Kwadrans później wynik meczu ustalił Szymon Ziółkowski. W sumie remis nie krzywdzi żadnej z drużyn.

Zjednoczeni Stryków – Termy Ner Poddębice 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Ziółkowski 75 – Jakub Owczarek 60, rzut karny

Zjednoczeni: Komorowski – Majewski (60′ Kuśmierczyk), Nadolski (72′ Kamańczyk), Pabjańczyk, Chmielewski – Nouri, Ziółkowski, Lenart, Potocki – Bełdziński,  Leszczyński (57′ Zawadowski)

Ner: Niedomagała – Owczarek, Retkowski, Pasik, Lewandowski – Frącek (82′ Matczak), Marciniak, Bistuła, Masztakow – Kochanek (70′ Smolarek), Kobryń.