Koncertowa gra Lechii Tomaszów

Tak gra Lechia Tomaszów Mazowiecki! W niedzielę podopieczni trenera Daniela Myśliwca pokonali na swoim boisku rezerwy warszawskiej Legii aż 6:1 (1:0). Gospodarze mogli zresztą wygrać to spotkanie wyżej, ale zmarnowali kilka wyśmienitych okazji bramkowych. Dzięki zwycięstwu tomaszowianie umocnili się na czwartym miejscu w tabeli grupy pierwszej III ligi.

Tomaszowianie od pierwszych minut przejęli inicjatywę, ale na gola kibice czekali aż do 42 minuty. Wówczas Lechia objęła prowadzenie po strzale Kamila Kubiaka. Kiedy na początku drugiej połowy wyrównał Radosław Cielemęcki nic nie wskazywało na wysokie zwycięstwo miejscowych. W 55 minucie Mateusz Bąkowicz zdobył jednak drugą bramkę, a chwilę później bramkarza legii II ponownie pokonał Kamil Kubiak. Od 63 minuty goście grali już w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Brodzińskiego. Lechia wykorzystała osłabienie gości i dołożyła jeszcze trzy gole.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa 6:1 (1:0)
Bramki: Kamil Kuniak 42, 60, Mateusz Bąkowicz 55, Piotr Kornacki 63 – karny, Bartosz Rymek 78, Eryk Kaproń 90 – Radosław Cielemęcki

Lechia: Grejber – Cyran, Bąkowicz (75′ Lewiński), Cieślik, Kaproń -Kubiak (70′ Nowak), Szymczak (78′ Cieślik), Jakubczyk, Pawlik – Bartosiński, Kornacki (70′ Buczkowski)