AKTUALNOŚCI
Eryk Lebioda goni Adriana Malickiego

Eryk Lebioda (na zdjęciu) ze Stali Głowno ma już na koncie 33 gole i jedynie o dwa trafienia ustępuje Adrianowi Malickiemu z piotrkowskiej Polonii. Na drugim miejscu w klasyfikacji skutecznych łódzkiej klasy okręgowej plasuje się Sebastian Ceglarz z LKS Rosanów – 22 bramki. Trzeci jest Robert Demjan, który już nie gra w Widzewie Łódź – 18 goli. 

dresy sportowe keeza

W okręgu skierniewickim na czele Michał Sala z Juvenii Wysokienice oraz Mateusz Lubczyński z Olimpii Jeżów – obaj po 22 gole. Po 21 bramek zdobyli Rafał Bednarek (GLKS Wołucza) oraz Damian Gendek z Pogoni Bełchów. Krystian Siatkowski z Vagatu Domaniewice strzelił 20 goli.

W okręgu piotrkowskim na czele wspomniany Adrian Malicki z Polonii 35 bramek. Po 25 goli zdobyli: Mateusz Jakubiak (Polonia) oraz Łukasz Smolarczyk (Start Lgota Wielka). Po 18: Jarosław Bąkowicz (Świt Kamieńsk) oraz Kamil Kubiak (jesienią Szczerbiec Wolbórz, obecnie Lechia Tomaszów Mazowiecki).

W okręgu sieradzkim prowadzi Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 27 bramek. 24 gole strzelił Marcin Kobierski z Jutrzenki Warta. Po 19 zaś: Adam Grajeta (LKS Zapole), Marek Grabowski (Czarni Rząśnia) oraz Przemysław Czarnecki (LZS Brąszewice).

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments