AKTUALNOŚCI
Razem dla Kuby na stadionie ŁKS Łódź

W najbliższą niedzielę (16 czerwca) na stadionie ŁKS odbędzie się rodzinny festyn Razem dla Kuby, który ma na celu zbiórkę środków na dalsze leczenie zmagającego się z guzem pnia mózgu Kuby Jankowskiego. Przy okazji wydarzenia dojdzie również do meczu piłkarskiego pomiędzy drużyną Gwiazd Łódzkiego Klubu Sportowego a zespołem Myśliwych – informuje strona lkslodz.pl.


tomadex wszystko dla kibica

Początek zaplanowano na godzinę 10:00. W planie jest wiele atrakcji dla najmłodszych. Nie zabraknie m.in. dmuchanych zjeżdżalni czy specjalnej strefy, w której będzie można spotkać się i porozmawiać z zawodnikami Łódzkiego Klubu Sportowego. Ełkaesiacy przygotują również gry i zabawy dla dzieci.

Głównym punktem wydarzenia będzie mecz piłki nożnej pomiędzy zespołem Gwiazd Łódzkiego Klubu Sportowego a drużyną Myśliwych. W składzie biało-czerwono-białych pojawi się prezes ŁKS, Tomasz Salski. Nie zabraknie też tak znanych nazwisk jak: Jacek Ziober, Witold Bendkowski, Marek Chojnacki, Rafał Niżnik, Ariel Jakubowski, Grzegorz Krysiak, Tomasz Lenart, Artur Kościuk czy Robert Sierant. Drużynę poprowadzi mistrzowski duet trenerski z 1998 roku: Marek Dziuba i Ryszard Polak. Kierownikami będą: Jacek Żałoba oraz Marek Łopiński.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00, a wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Przy wejściach oraz podczas trwania pikniku pojawią się specjalni wolontariusze z puszkami, do których będzie można wrzucać datki na dalsze leczenie Kuby.

Źródło: ŁKS Łódź

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments