AKTUALNOŚCI
Nie będzie zorganizowanej grupy fanów Warty

W najbliższą niedzielę (16 czerwca) hitowy mecz IV ligi łódzkiej w Radomsku. Miejscowy RKS, który jest liderem tabeli, podejmie zajmującą drugie miejsce Wartę Sieradz. Oba zespoły dzieli różnica punktu. Miejscowym do mistrzostw i awansu do III ligi wystarczy remis. Sieradzanie muszą mecz wygrać. Działacze RKS mają dla zorganizowanej grupy fanów Warty bilety. Niepotrzebnie jednak.

Jak się dowiadujemy, do Radomska nie wybiera się zorganizowana grupa sieradzkiej drużyny. Jedzie za to kilkunastu działaczy i członkowie zarządu klubu.  Początek niedzielnego meczu o 16:00.

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Kibic

Szkoda czasu na Sieczkarnie z Buczku. Obiektywny zalapeles się na żniwa u wójta potrzebuje operatorów na bizony

Obiektywny

Masz rację kibic nawet jak by był 500 to też byś narzekał. Zresztą jak zawsze. Życzę zdrówka w nowym sezonie.

Kibic

Bucki z Buczku mają kibiców ale co z tego jak na wyjazdy jedzie może ze trzech nawet w Zelowie tak blisko było kilku

BWB

Takim składem Warta zagra ten mecz Kaźmierczak Łódź, Filipiak Łódź, Bartłoszewski Łódź, Pawlak Łódź, Chojecki Łódź, Sitarz Bełchatów, Jaworski Łódź, Składowski Sieradz Przezak Sieradz, Patora Łódź, Nawrocki Łódź i trener Łódź. Muśle, że kwestia kibiców z Sieradza wyjaśniona. A ilu zawodników będzie grało w RKS z Radomska pochwalcie się i pamiętajcie do niedzieli do 18 jesteście w 4 lidze a żeby mieć 3 nie możecie przegrać, a to nie jest takie pewne.

Obiektywny

Za to Buczek ma i mogą jechać