AKTUALNOŚCI
Adrian Malicki odchodzi z Polonii Piotrków

To już pewna informacja. Król strzelców piotrkowskiej klasy okręgowej Adrian Malicki odchodzi z Polonii Piotrków. Strzelec 35 bramek w zakończonym sezonie 2018/2019 reprezentował będzie najprawdopodobniej beniaminka klasy okręgowej KS Niedośpielin. Z piotrkowskim klubem po pięciu latach żegna się również bramkarz Filip Błażejewski.

dresy sportowe keeza

Polonia zapowiada wzmocnienie składu i walkę o czołowe miejsca w IV lidze łódzkiej. Mocny będzie również zespół z Niedośpielina. Działacze tego klubu rozmawiali również z Danielem Potakowskim i Bartłomiejem Madejem. Chcą odegrać w klasie okręgowej znaczącą rolę.

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ksp
11 miesięcy temu

Fakty są takie ze kazdy chłopak co może gdzieś zarobiś na graniu szuka takiego miejsca. za darmo nie znajdzie sie kogos do grania , to nie te czasy. Jesli jakis klub stać na to zeby zapłacić to taki ma pierszeństwo. Więc klub z niedospilina stać to Adriana wziął. i wogóle adrian powodzenia.

Macieeeej
11 miesięcy temu

Bo większość grajków, ma pracę, która nie pozwala na treningi i dalekie wyjazdy, więc dużo dobrych kopaczy nie chce grać wyżej.

Szara eminencja
11 miesięcy temu

Nieźle, mógł grać w IV lidze, a zostaje w okręgówce.
Czemu piłkarze z potencjałem tak boją się gry w IV-tej lidze?
To już nie pierwszy taki przypadek że po awansie do IV- tej ligi wybierają okręgówke a nawet A klasę. Szok
Już nie mówię o transferach z IV do okręgówek.

Kazimierz
11 miesięcy temu

Kłamstwa, kłamstwa i jeszcze raz kłamstwa

Obserwator
11 miesięcy temu

Nie podajcie fałszywych informacji, w tej chwili jest bez klubu …