Widzew Łódź lepszy od pierwszoligowca

Drugoligowy Widzew Łódź pokonał, na zakończenie zgrupowania w Opalenicy, pierwszoligowców z Chrobrego Głogów 3:2 (2:0). Po meczu widzewiacy wrócili do Łodzi. Niewykluczone, że drugoligowca po raz ostatni prowadził trener Zbigniew Smółka. Zastąpić ma go bowiem, i to już na początku przyszłego tygodnia, Marcin Kaczmarek.

Wszystkie gole dla widzewiaków padły z rzutów karnych. W pierwszej połowie obie jedenastki wykorzystał Daniel Mąka, natomiast w drugiej Adam Radwański. Widzewiacy mogli nawet wygrać wyżej, ale w drugiej połowie Rafał Wolsztyński trafił w poprzeczkę. W zespole z Łodzi na boisku nie pojawił się testowany bramkarz Piotr Zalewski.

Widzew Łódź – Chrobry Głogów 3:2 (2:0)
Bramki dla Widzewa: Daniel Mąka 25-karny, 42-karny, Adam Radwański 62-karny

Widzew: Wolański (64′ Mikołajczak) – Turzyniecki, Tanżyna (64′ Piskorski), Zieleniecki, Pięczek (75′ Stefaniak, 78′ Pięczek) – Mąka (46′ Banaszak), Radwański (64′ Jasiński), Juchacz, Stefaniak (46′ Gutowski) – Wolański, Kita (46′ Mandiangu)