Kolejne zwycięstwo

W kolejnym meczu sparingowym ŁKS pokonał MKS Kluczbork 3:2. Podopieczni Andrzeja Pyrdoła prowadzili po pierwszej połowie już 3:0, a dwa gole stracili z rzutów karnych w ostatnich minutach spotkania ! Mecz rozegrano w Konstantynowie.

ŁKS Łódź – MKS Kluczbork 3:2 (3:0)
Bramki: Mięciel 8, Smoliński 32 (z karnego), Bykowski 43 – Copik 89, 90 (obie z karnego)

ŁKS: Waśków, Seweryn, Łabędzki, Woźniczka, Kaczmarek, Bykowski, Smoliński, Kłus, Mączyński, Kosecki, Mięciel.: Po przerwie grali także: Klepczarek, Kubicki, Adamski, Mowlik, Salski.

MKS Kluczbork: Świtała, Stawowy, Copik, Hober, Jagieniak, Nowacki, Ulatowski, Góral, Niziołek, Tuszyński, Kosim. Po przerwie grali także: Wnuk, Adamczyk, Glanowski, Odrzywolski. Sędzia: Bartos (Łódź)