AKTUALNOŚCI
RKS Radomsko zapłacił frycowe

Nieudana inauguracja trzecioligowego sezonu w Radomsku. Beniaminek III ligi (grupa I) RKS przegrał przed własną publicznością z rezerwami Legii Warszawa 0:1 (0:0). Zwycięskiego gola goście zdobyli tuż przed końcem meczu. Mateusz Grudziński uderzył z 25 metrów, a debiutujący w bramce RKS Sebastian Majchrzak nie miał nic do powiedzenia.

Promocja plecaki sportowe keeza

Najbardziej sprawiedliwy byłby w tym meczu remis. 1500 kibiców obejrzało mecz walki, a obie drużyny skoncentrowały się bardziej na obronie niż konstruowaniu ofensywnych akcji. Najciekawsza była końcówka. Najpierw Sebastian Majchrzak instynktownie obronił uderzenie z pięciu metrów, a następnie RKS nie wykorzystał znakomitej sytuacji. Paweł Baraniak zdecydował się na strzał z ostrego kąta, chociaż mógł zagrać do nadbiegającego Krystiana Wojtczaka. W efekcie piłka nie wpadła do bramki. Zemściło się to najgorzej jak mogło. W 89. minucie Mateusz Grudziński uderzył zza linii pola karnego i po chwili utonął w objęciach swoich kolegów. – Taka jest piłka. My nie wykorzystaliśmy piłki meczowej, a za chwilę dostaliśmy bramkę. Podnosimy głowy i za tydzień gramy o pierwsze zwycięstwo – podsumował Waldemar Tęsiorowski – trener RKS.

RKS Radomsko – Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Grudziński 89

RKS: Majchrzak – Pluta, Klepczyński, Saktura ż (84′ Balcerzyk), Turniak – Bocian, Rozwandowicz, Kolasa ż (74′ Szewczyk), Wojtczak, Ślęzak – Baraniak (88′ Sadziński)

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
6 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
gośćja

wspaniała postawa! nie dać koledze strzelić na pustą….za takie coś powinien nie grać ze 4 mecze!