Szlagier w Lgocie Wielkiej na remis

Za nami pierwsze w tym sezonie mecze w piotrkowskiej klasie okręgowej. Sezon 2019/2020 zapowiada się w tej klasie rozgrywkowej bardzo ciekawie. Kilka drużyn ma ambicję awansu, a działacze poczynili ciekawe transfery. Liderem tabeli został beniaminek Skalnik Sulejów, który nie dał szans Astorii Szczerców. Szlagierowy mecz w Lgocie Wielkiej zakończył się zaś remisem.

Miejscowy Start prowadził do przerwy z KS Niedośpielin 1:0, po trafieniu Łukasza Smolarczyka. Wyrównał tuż po przerwie, strzałem z rzutu wolnego Łukasz Gloc. Punktami podzieliły się również rezerwy Omegi Kleszczów z Pilicą Przedbórz, a trzy punkty z Wielkiej Woli wywiózł MGKS Drzewica. Już pierwsza kolejka pokazała, że rywalizacja będzie bardzo zacięta, a papierowi faworyci nie będą mieli łatwego zadania.

Omega II Kleszczów – Pilica Przedbórz 3:3 (2:2)
(Michał Konecki 23, Damian Bisaga 26, Dawid Gajda 90 – Wiktor Majewski 10, 68, Marek Jończyk 39)
KS Paradyż – MGKS Drzewica 1:2 (0:1)
(Michał Bańczyk 73 – Szymon Rafalski 7, Radosław Kaczmarek 56-karny)
Skalnik Sulejów – Astoria Szczerców 5:1 (3:1)
(Karol Kowalczyk 6-karny, 73-karny, Jakub Gorzeń 15, Paweł Gołombiewski 35, Daniel Dymek 56 – Adrian Ulfik 4)
Olimpia Wola Załężna – LUKS Gomunice 2:0 (0:0)
(Damian Kowalski 50, Daniel Stolarczyk 73)
Start Lgota Wielka – KS Niedośpielin 1:1 (1:0)