AKTUALNOŚCI
Surowe kary dla Skalnika Sulejów

Fatalne zachowanie kibiców Skalnika Sulejów podczas spotkania piotrkowskiej klasy okręgowej z KS Paradyż ma swoje konsekwencje. Piotrkowska delegatura Wydziału Dyscypliny Łódzkiego Związku Piłki Nożnej postanowiła, że dwa najbliższe mecze Skalnik rozegra na obiekcie oddalonym od Sulejowa o przynajmniej 30 kilometrów. Na klub nałożono także karę w wysokości 1000 złotych.

W uzasadnieniu decyzji czytamy: Jak wykazało postępowanie dyscyplinarne w trakcie spotkania kibice drużyny gospodarzy w sposób wulgarny obrażali sędziów oraz zawodników zespołu gości. Ponadto kibice Skalnika podczas trwania meczu oraz po jego zakończeniu kierowali wulgaryzmy oraz groźby pod adresem delegata reprezentującego Łódzki Związek Piłki Nożnej. Na uwagę zasługuje fakt, iż po raz pierwszy na terenie okręgu piotrkowskiego kibice nie tylko w sposób wysoce wulgarny obrażali delegata, ale także kierowali pod jego adresem groźby karalne. Wydział nadmienia ponadto, że MGKS Skalnik Sulejów w tym roku już czterokrotnie był karany za wysoce naganne zachowanie kibiców swojej drużyny, a także członków ścisłego kierownictwa klubu.

27
Dodaj komentarz

27 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
18 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Wszyscywieciektoto

Raczej Michalku podszywa

Kochany

Kochany wszystko bedzie „zakarzone”, nie bedzie nic. Koniec. „Zakarzmy” wszystkiego. Nie będzie piłki w okręgu piotrkowskim bo będzie „zakarzona”.

1 4 5 6

rks-radomsko-keeza