AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na sobotę i niedzielę zaplanowano kolejne mecze ligowe w okręgu sieradzkim. Lider tabeli klasy okręgowej TS Janiszewice zmierzy się na swoim boisku z KS Karsznice i jest faworytem meczu. Zespół z Janiszewic, jako jedyny w tej lidze nie stracił jeszcze punktu. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich spotkań, choć może się ona zmienić.

Promocja plecaki sportowe keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 14 września)
15:00 – Tęcza Brodnia – GKS Sędziejowice – Holewski
17:00 – Czarni Rząśnia – GKS Chojne – Tądel
17:00 – MLKS Konopnica – Hetman Rusiec – Felcenloben
(niedziela – 15 września)
11:00 – LKS Masłowice – Słowian Dworszowice – Wawrzyniak
14:00 – LZS Brąszewice – LKS Zapole – Szandała
16:00 – Piast Błaszki – MKS Zduńska Wola – Dawid Grzelak
16:00 – Prosna Wieruszów – GLKS Strzelce Wielkie – Drużbicki
17:00 – TS Janiszewice – KS Karsznice – Badziak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 14 września)
16:30 – LKS Wierzchlas – Orzeł Galewice – Jakóbczak
16:30 – KS Wieluń – Warta Osjaków – Nowak
(niedziela – 15 września)
11:00 – LZS Krzyworzeka – KS Osiek – Szala
15:00 – Płomień Makowiska – GKS Czastary – Szulc
15:00 – Prosna Wyszanów – LKS Kiełczygłów – Kucharski
16:00 – Zawisza Pajęczno – Jaga Lututów – Nita
16:00 – KKS Kurów – GLKS Biała – Aleksandrowicz
16:30 – Sparta Mokrsko – LZS Skrzynex Łaszew – Wawrzyniak

Grupa II
(sobota – 14 września)
16:00 – MULKS Łask – Victoria Szadek – Nita
16:30 – RKS Rychłocice – LKS Kobierzycko – Bieniek
16:30 – Olimpia Karsznice – Pisia Zygry – Szala
(niedziela – 15 września)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – LKS Pyszków – Lipka
11:00 – Pogoń II Zduńska Wola – UKS Ustków – Woźniak
16:00 – Złoczewia Złoczew – Warta II Sieradz – Janecka
16:00 – LGKS Charłupia Mała – Sokół Goszczanów – Mateusz Rutecki
16:00 – MULKS Łask – Victoria Szadek – Nita

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 15 września)
15:00 – LZS Pątnów – GKS Siemkowice – Antończyk
16:00 – Zryw Ożegów – Czarni II Rząśnia – Barczak
16:00 – Piast Ruda – KS Kraszkowice – Witaszek
16:00 – Park Starzenice – KS Radoszewice – Lewandowski
16:00 – Orion Olewin – LZS Trębaczew – Golański

Grupa II
(sobota – 14 września)
16:00 – Victoria Skomlin – LZS Młynisko – Lewandowski
(niedziela – 15 września)
11:00 – KS Ożarów – Start Łubnice – Antończyk
15:00 – KS Czarnożyły – Centra Walichnowy – Kowalewski
15:00 – LZS Staw – Start Świątkowice – Kowalewski
16:00 – Feniks Komorniki – Zryw Wójcin – Buda

Grupa III
(niedziela – 15 września)
11:00 – LZS Chrząstawa – LKS Wola Będkowska – Witaszek
16:00 – Widawia Widawa – Orzeł Wola Wiązowa – Krawczyk
17:00 – LUKS Bałucz – Amatorzy Zapolice – Berliński

Grupa IV
(sobota – 14 września)
16:00 – LKS Kalinowa – LKS Socha – Berliński
(niedziela – 15 września)
14:30 – TS Gruszczyce – Unia Sieradz-Męka – Robert Ubycha
15:00 – LKS Tubądzin – MUKS Wróblew – Owczarek
16:00 – Iskra Stolec – LKS Kamienna – Brzostowski

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Adam

Czarnozyly – Walichnowy grają o 15!

rks-radomsko-keeza