AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Piłkarska jesień w okręgu łódzkim na całego. Na weekend zaplanowano mecze ligowe w klasie okręgowej, klasie A oraz klasie B. Lider tabeli łódzkiej klasy okręgowej Stal Głowno zagra na wyjeździe z Orłem Parzęczew i jest zdecydowanym faworytem meczu. Wicelider Widzew II zmierzy się na wyjeździe z GLKS Dłutów. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów.

Klasa okręgowa
(sobota – 21 września)
14:00 – Orzeł Parzęczew – Stal Głowno – Balwierz
16:00 – GLKS Dłutów – Widzew II Łódź – Olejniczak
16:00 – PTC Pabianice – Sokół II Aleksandrów – Wiśniewski
16:00 – LKS Rosanów – Start Brzeziny – Nowicki
16:00 – LKS Sarnów – GKS Ksawerów – Pionko
(niedziela – 22 września)
11:00 – KS II Kutno – Zawisza Rzgów – Wyderkiewicz
16:00 – UKS SMS Łódź – KKS Koluszki – Anielak

Klasa A
Grupa I
(sobota – 21 września)
15:00 – Orzeł Kazimierz – Start Łódź – WS Sieradz
15:30 – Iskra Dobroń – AMII Łódź – WS Sieradz
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Włókniarz Konstantynów – Gradecki
(niedziela – 22 września)
16:00 – Włókniarz II Pabianice – Victoria Łódź – Musiał
19:00 – Husaria Rzgów – Sparta Łódź – Pietrzak

Grupa II
(sobota – 21 września)
15:00 – LKS Gałkówek – Kolejarz Łódź – Mijas
16:00 – Włókniarz Zgierz – Kalonka – Majchrzak
15:00 – LZS Justynów – Zamek Skotniki – Lewandowski
16:30 – Polonia Andrzejów – Czarni Smardzew – Krzemiński
(niedziela – 22 września)
11:00 – Sport Perfect Łódź – MKP-Boruta II Zgierz – Przybylak
12:00 – Struga Dobieszków – Błękitni Dmosin – Zdziaszek
16:00 – LKS Różyca – Milan Club Polonia Łódź – Śpiewak

Grupa III
(sobota – 21 września)
15:00 – Victoria Rąbień – KS Żychlin – Lesiak
15:00 – Victoria Grabów – Magnat Sierpów – Augustowski
15:00 – Bzura Młogoszyn – MKS Mianów – Szczygieł
16:00 – Sazan Pęczniew – Bzura Ozorków – WS Sieradz
(niedziela – 22 września)
11:30 – Grom Powodów – Kotan Ozorków – D. Walczak
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Kobra Leźnica Wielka – K. Walczak
16:00 – Malina Piątek – LKS Świnice Warckie – Morawiec

Klasa B
Grupa I
(sobota – 21 września)
15:00 – Metalowiec Łódź – Milan Club Polonia II Łódź – Koper
(niedziela – 22 września)
11:00 – Start Szczawin – KP Byszewy – Michalski
11:00 – Victoria II Łódź – ŁKS III Łódź – Kępa
11:00 – Iskra Głowno – AMII II Łódź – Jankowski
16:30 – Saints Łódź – Sokół Aleksandrów – Rosa

Grupa II
(sobota – 21 września)
16:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – GKS Byszew – Morawski
16:00 – Górnik Łęczyca – Zryw Śliwniki – Siech
(niedziela – 22 września)
11:00 – LKS Modlna – LKS Dąbrówka – Wolski
11:00 – Santos Czerchów – Orzeł Wróblew – Rzetecki
12:00 – Sokół Skromnica – Kanarki Małachowice – Leszczyński

Grupa III
(sobota – 21 września)
16:00 – Pogoń Rogów – Powstaniec Dobra – Najder
(niedziela – 22 września)
11:00 – Błękitni Ciosny – Sokół Popów – Rogala
11:00 – LKS Gieczno – Expom Krośniewianka – A. Walczak
15:00 – LKS II Gałkówek – Olimpia Oporów – Król
16:30 – Huragan Swędów – KKS II Kolszuki – Łukasik

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Ryszard

Mecz Orzeł Parzęczew – Stal Głowno przesunięty na godz.14.00.
https://www.facebook.com/Stal-G%C5%82owno-254355447929446/
https://pl-pl.facebook.com/orzelparzeczew/

rks-radomsko-keeza