Sześć bramek i wielkie emocje w Strykowie

Remisem 3:3 (2:1) zakończył się mecz dziewiątej kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Zjednoczonymi Stryków, a Polonią Piotrków. Dla drużyny gości, prowadzonej przez trenera Roberta Grzesiuka, był to pierwszy w tym sezonie remis w meczu o ligowe punkty. Remis szczęśliwy, bo jeszcze na kilka minut przed końcem spotkania gospodarze prowadzili 3:2.

Mecz lepiej zaczęli goście, bo w 5. minucie Mateusz Jakubiak strzelił gola z rzutu karnego. Na przerwę z prowadzeniem 2:1 schodzili jednak miejscowi. Po zmianie stron mecz dalej był ciekawy, obie drużyny miały wiele okazji bramkowych. W 70. minucie do remisu doprowadził Patryk Kwaśniczko, ale trzy minuty później trzeciego gola dla Zjednoczonych strzelił Maciej Nowicki. Wyrównał, tuż przed końcem spotkania, Mateusz Jakubiak.

Zjednoczeni Stryków – Polonia Piotrków 3:3 (2:1)
Bramki: Michał Drogosz 24, Mikołaj Kamańczyk 43, Maciej Nowicki 73 – Mateusz Jakubiak 5- karny, 83, Patryk Kwaśniczko 70

Zjednoczeni: Hubert Polit – Suszkiewicz (46′ Nowicki), Zimoń, Drogosz, Skwara (90′ Zawadowski) – Pabjańczyk, Kamańczyk (82′ Horoszkiewicz), Ziółkowski, Lenart – Potocki, Bełdziński.

Polonia: Bruchajzer – Głowacki, Przybysz, Michał Polit, Kwaśniczko – Wojtczak (58′ Bąbol), Mielczarski, Porochnicki, Jakubiak, Jagodziński (68′ Bąkowicz) – Olszewski