AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

W weekend zagrają drużyny łódzkiej klasy okręgowej, klasy A oraz klasy B. Widzew II Łódź, który jest liderem tabeli klasy okręgowej, wystąpi w Pabianicach, gdzie zmierzy się z PTC. Podopieczni trenera Jakuba Grzeszczakowskiego są zdecydowanym faworytem tego spotkania. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich weekendowych spotkań.

Promocja plecaki sportowe keeza

Klasa okręgowa
(sobota – 5 października)
15:00 – LKS Sarnów – Stal Głowno – Chrustowski
15:30 – PTC Pabianice – Widzew II Łódź – Lewandowski
16:00 – LKS Rosanów – GLKS Dłutów – Wyderkiewicz
16:00 – Orzeł Parzęczew – KKS Koluszki – Zdziaszek
16:30 – GKS Ksawerów – Włókniarz Pabianice – Chojnacki
(niedziela – 6 października)
11:00 – UKS SMS Łódź – Sokół II Aleksandrów – Pionko
11:00 – KS II Kutno – Start Brzeziny – Janasik

Klasa A
Grupa I
(sobota – 5 października)
15:00 – Orzeł Kazimierz – Iskra Dobroń – Biś
16:00 – Jagiellonia Tuszyn – Start Łódź – Kuś
16:00 – Jutrzenka Bychlew – Victoria Łódź – Ciupa
(niedziela – 6 października)
15:30 – Orzeł Piątkowisko – Włókniarz Konstantynów – Strulak
16:00 – Włókniarz II Pabianice – AKS SMS Łódź – Pietrzak

Grupa II
(sobota – 5 października)
15:00 – Polonia Andrzejów – MKP-Boruta II Zgierz – Musiał
15:00 – LKS Gałkówek – Kalonka – Zasadziak
15:00 – Kolejarz Łódź – Zamek Skotniki – Łuczak
16:00 – LZS Justynów – Czarni Smardzew – Sadowski
(niedziela – 6 października)
16:00 – Włókniarz Zgierz – Milan Club Polonia Łódź – Przybysz
16:00 – LZS Różyca – Struga Dobieszków – Mrozek

Grupa III
(sobota – 5 października)
15:00 – Victoria Rąbień – Bzura Ozorków – Różycki
15:00 – Bzura Młogoszyn – Magnat Sierpów – Bednarski
18:00 – LKS Świnice Warckie – Kobra Leźnica Wielka – Szadkowski
(niedziela – 6 października)
11:30 – Grom Powodów – KS Żychlin – Przybylak
14:00 – Victoria Grabów – Sazan Pęczniew – K.Walczak
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Kotan Ozorków – R.Walczak
15:00 – Malina Piątek – MKS Mianów – Patora

Klasa B
Grupa I
(sobota – 5 października)
13:30 – Metalowiec Łódź – AMII II Łódź – Koper
(niedziela – 6 października)
11:00 – Iskra Głowno – Sokół Lutomiersk – Becht
11:00 – Start Szczawin – ŁKS III Łódź – Żywica
12:00 – KP Byszewy – Milan Club Polonia II Łódź – Walasik
13:00 – Victoria II Łódź – Saints Łódź – Rogala

Grupa II
(sobota – 5 października)
16:00 – Górnik Łęczyca – LKS Modlna – Rochalski
(niedziela – 6 października)
11:00 – Santos Czerchów – Dąbrówka – Kępa
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Orzeł Wróblew – A. Walczak
11:00 – Kanarki Małachowice – GKS Byszew – Michalski
12:00 – Sokół Skromnica – Zryw Śliwniki – Wolski

Grupa III
(niedziela – 6 października)
11:00 – LKS Gieczno – Pogoń Rogów – B. Wolski
11:00 – Błękitni Ciosny – KKS II Koluszki – Siech
12:00 – LKS II Gałkówek – Expom Krośniewianka – Woicki
12:00 – Olimpia Oporów – Sokół Popów – Morawski
16:00 – Huragan Swędów –  Powstaniec Dobra – Arbart

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

A gdzie sieradz obsadą???

rks-radomsko-keeza